O firmie

LICENCJONOWANE BIURO RACHUNKOWE Arletta Marecka W KROŚNIE

Biuro Rachunkowe powstało z myślą o obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Nasza praktyka w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym Ministerstwa Finansów zarejestrowane pod numerem 46915/2010. Biuro Rachunkowe bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną usługę, jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w Seciety of Lloyd's – polisa nr LHC0978926, zgrany zespół i niezbędne w tej branży doświadczenie. Do tej pory zaufało nam wiele firm - większość z polecenia innych przedsiębiorców. Ty także potrzebujesz rzetelnej i kompleksowej obsługi księgowej?
Serdecznie zapraszam!

Jeśli chcesz otworzyć własną firmę, starasz się o dotację – to biuro jest właśnie dla Ciebie. Mamy duże doświadczenie w pisaniu biznes planów i w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej na otwarcie działalności gospodarczej. Zaufało nam wiele Firm i jesteśmy pewni, że pomożemy też Tobie.

Dlaczego warto wybrać moje biuro? ​

Kompleksowa obsługa - US, ZUS, GUS, NBP, PIP, KRS

Reprezentujemy Państwa przed urzędami skarbowymi, a także innymi organami administracji państwowej.

Ubezpieczenie OC

Za prowadzenie księgowości i rozliczenia z urzędami bierzemy pełną odpowiedzialność; jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Konkurencyjna cena

Zakres usług biura dostosowany jest zawsze do potrzeb klienta; zapewniamy najlepszą na rynku relację ceny do jakości.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy miłą, a przede wszystkim rzetelną i terminową obsługę, w biurze próbujemy uprościć czynności administracyjne oraz na bieżąco informujemy o zmianach przepisów.

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę posiadającą wszechstronną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne.

Gwarantujemy: bezpieczeństwo i poufność danych, wysoką jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do Klienta, konkurencyjne ceny.